Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

Demirdöküm, yoğuşmalı kombide çok iddialı

Dört Mevsim Dostunuz Dört Mevsim Demirdöküm sloganıyla 1954 yılından bu yana faaliyet gösteren Demirdöküm, Türkiye’de ilk kez üretimini gerçekleştirdiği ürünlerle, iklimlendirme sektörüne katkı sağlamaya devam ediyor.

2

Türkiye’de sektöre ilkleri yaşatan Demirdöküm, ilk yoğuşmalı kombiyi üretirken, teknolojiye aktardığı yatırımlarının meyvesini müşteri ilgisiyle topluyor. Nitron Condense Yoğuşmalı Kombi ile tüketicilerin huzuruna gelen Demirdöküm, yoğuşmalı kombisinin yüzde 103 verimle çalıştığını vurguluyor ve ekliyor: “Nitron Condense Yoğuşmalı Kombimiz, akıllı, güvenli, konforlu ve verimlidir. Ekstra ısınma ve yakıt tasarrufu sağlar.”

‘Hizmet numarası 444 1 833’ten 7/24 çağrılara yanıt veren Demirdöküm, kısa sürede müşterisine yanıt veriyor’

DD 2935 ECYENI_LOGO

Demirdöküm, “Bir kombiden daha verimli, Nitron Condense tabii ki!” sloganıyla çıktığı yolda, kombi ihtiyacı olan tüketicilere önemli bir hizmet de sunuyor. Yeni bir kombiye ihtiyacı olan ya da evlerindeli emektar kombiyi değiştirmek isteyen tüketicilere ücretsiz olarak keşif hizmeti sunan Demirdöküm, bununla ilgili olarak doldurulacak form sonrası kısa sürede harekete geçiyor. Nitron Condense, Nitromix, Atron ve Nepto adlı ürün seçenekleriyle tüketicilere zengin alternatifler sunan Demirdöküm, hizmet verdiği 444 1 833 numaralaı hattı da oldukça verimli kullanıyor. Günün 24 saati 444 1 833 numaralı telefondan Demirdöküm’e ulaşabilen tüketiciler ve müşteriler, sorularına kısa sürede yanıt alabiliyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir