Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

Tüketiciler, Felluce Isı etiketini gururla taşıyorlar

Isıtma ve havalandırma sistemleri imal eden Felluce Isı, faaliyet alanında lider olabilmek için çalışıyor.

felluce-isi

Ülke genelindeki pek çok evde, sitede, kurum ve kuruluşta ısıtma ve havalandırma ürünlerinin üzerinde Felluce Isı yazıyor. Isıtma sistemleri, havalandırma sistemleri, mobil sistem kollektörleri, boylerler ve klima santrallerini ülkenin dört bir yanına pazarlayan Felluce Isı, Türkiye’nin ilk ve tek pistonlu otomatik kazanını üretmiş olmanın gururunu yaşıyor. www.isitmasogutma.net, büyük bir ilgiyle takip edilen ISK-SODEX İstanbul 2016 Fuarı’nda ziyaret ettiği Felluce Isı‘nın yetkilileriyle konuştu ve izlenimlerini haberleştirdi.

DSC_0098

Yerli bir firma olan ve yerli üretimleri tüketicilerin beğenisine sunan Felluce Isı, Türkiye’de ilk kez sulu ızgara ve sulu potada hem manuel hem de otomatik olarak kullanılabilen ve sıvı gaz hariç her türlü yakıtı yakabilen kazan üretti. Şerafettin Çetik‘in sahibi olduğu Konyalı firma, bir aile şirketi özelliği olmanın ötesinde, profesyonel çalışmalarıyla da dikkat çekiyor. Yunanistan, Bulgaristan ve Rusya‘ya ihracat yapan Felluce Isı, Kalite Yönetim Sistemi’ni sürekli geliştirmesi ve bu konuda titiz bir çalışma göstermesiyle de öne çıkıyor.

Müşteri Hizmetleri konusunda da çalışmalar yapan ve Ayşe Nur Sönmez ve Didem Taşçı‘nın yoğun çalışmalarıyla sorunların üstesinden hızlı bir şekilde gelebilen firmada, Muhammed Çetik, Şadan Tekin ve Mustafa Çetik, iyi bir yönetimin nasıl olabileceği konusunda ders niteliğinde işler gerçekleştiriyor. Konya Karatay’da Fevzi Çakmak Mahallesi’ndeki Büsan Organize Sanayi’nde 4. Sokak‘ta bulunan fabrikasıyla üretimlerine devam eden Felluce Isı, alanında 1 numara olmak yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir