Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

Balkanlar’ın en yükseği Aironn’u tercih etti

Üsküp’te 281 bin metrekare alanda, 40 katlı dört kuleden ve 60 bin metrekare alışveriş merkezinden oluşan Sky City’nin otopark ve blok havalandırması, Aironn’un ürün gamı içerisinde yer alan aksiyal duman tahliye fanları, aksiyal taze hava fanları, jet fanlar, çatı tipi ve kanal tipi fanlar, merdiven ve asansör basınçlandırma fanları ile sağlanacak.

Balkanların en yüksek projesi olma özelliğine sahip Sky City Uluslararası Gayrimenkul Ödülleri organizasyonu tarafından Avrupa Gayrimenkul Ödülleri çatısı altında, “Karma Proje” ve “Yüksek Katlı Konut” projesi dallarında iki ödüle sahip.

Fan Ailesi 2

‘Aironn fabrikalarında AMCA standartına sahip test laboratuarları var’

Otopark havalandırma, merdiven ve asansör basınçlandırma, kanal ve radyal çatı tipi havalandırma,  alanında Türkiye’nin yerli fan üreticisi olan AIRONN, 2011 yılından bu yana hayata geçirdiği projeleri ve AR-GE çalışmalarıyla sektörün öncü firmalarından birisi olarak dikkat çekiyor. İzmit’te bulunan 4 bin metrekare üretim tesisine sahip olan AIRONN, ürünlerinde yer verdiği yenilikçi teknolojik özelliklerini kendi bünyesinde bulunan AR-GE mühendisleri tarafından geliştiriyor, test ediyor ve kullanılabilirliğini garanti altına aldıktan sonra üretime dâhil etmeye başlıyor. Fabrikasında bulunan, AMCA (Air Movementand Control Association) standartlarına sahip AIRONN Test Laboratuvarı ile tasarımı tamamen AIRONN tarafından yapılmış olan aksiyal fan, hücreli fan ve jet fanların deneysel olarak performans doğrulamalarını da başarıyla gerçekleştiriyor.

Satış öncesi ve satış sonrası hizmet kalitesini sürdürülebilir ve sürekli hale getiren AIRONN, CFD (Computational Fluid Dynamics: Hesaplamalı Akışkanlar Dinamiği) çalışmaları ile kendine özgü fan kanadı tasarımlarını yine kendi bünyesinde imal ediyor. AIRONN’un referansları arasında Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü, Batı Şehir, Ağaoğlu 1453, Tema İstanbul, ViaportVenezia, Anka Park, Salank Tüneli, WaterGarden İstanbul, Gaziemir Fuar Alanı gibi önemli projeler bulunuyor. Aironn İklimlendirme Sistemleri San. Ve Taah. A.Ş.’nin Genel Merkezi, Tatlısu Mahallesi Şenol Güneş Bulvarı Mira Tower Ataşehir’de yer alıyor.

Untitled-3

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir