Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

DemirDöküm ile 200 web sayfası yenilendi

Isıtma, su ısıtma ve iklimlendirme sektörlerinde faaliyet gösteren DemirDöküm, Türkiye genelindeki 200 yetkili servisinin web sayfalarını yeniledi. Aykut Altındağ‘ın sahibi olduğu Maxi Haber‘in bildirdiğine göre, dijitalleşme yatırımlarını artıracaklarını ifade eden DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, “Her yıl dijitalleşmeye yönelik aksiyonlarımızı artırıyoruz. Geçen yıl Yetkili Satıcılarımızın kurumsal web sitelerini hayata geçirdik. Ayrıca satış ekiplerimiz için iş planlama, organizasyon, eğitim ve yetkili satıcı destek süreçlerinde hızımızı, kalitemizi ve verimliliğimizi artırmaya yönelik; anlık ve uzaktan erişimi mümkün, ERP sistemimiz ile entegre bir online platform devreye aldık. Yetkili Servis web sitelerimizin standardizasyonu ve devreye alınması da dijitalleşme gündemimiz çerçevesinde atılmış adımlarımızdan biri. Önümüzdeki dönemde dijitalleşme gündemimiz doğrultusunda, tüketici deneyimini mükemmelleştirmeye yönelik çalışmalara ve bu alandaki yatırıma devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Projeye dair bilgiler de veren DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna, şunları kaydetti:

Erdem Ertuna: “Platformumuzu 3 ay gibi kısa bir sürede yeniledik”

demirdokum-roportaj-2015-2-800x500_c

“Tüketicilerimizin doğru bilgiye, doğru kanaldan ulaşabilmelerini sağlamak, yetkili servislerimizden almış oldukları hizmetin kalitesini nasıl garanti altına aldığımızı aktarabilmek adına geniş katılımlı bir proje ekibi ile çalıştık. DemirDöküm olarak tüketicilerimize en iyi hizmeti vermemiz gerektiğinin farkındayız. Ayrıca sektördeki konumumuz gereği tüm ısıtma, soğutma ve iklimlendirme cihazı kullanan tüketicileri de bilinçlendirici çalışmalar yapıyoruz. Bu amaçla Yetkili Servis Web Sitelerimizde tüketicilerimizin yetkilendirilmemiş servislerden hizmet aldıklarında, kendileri ve sevdiklerinin güvenliği için risk yaratabilecek konularla alakalı bilgilendirmeler yapıyoruz. Üç ay gibi kısa sürede yenilenen platformumuz,  sektördeki konumumuzu güçlendirecek.

Biz, 60 yılı aşkın tecrübe ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin memnuniyeti, konforu ve güvenliği için çalışıyoruz. Online platformların ve sosyal medya kullanımının katlanarak büyüdüğü günümüzde, online mecralarda görünürlüğümüzü artırmamız ve tüketicilerimize bizlere ulaşabilecekleri farklı erişim kanalları sunmamız gerekiyor. Bu proje DemirDöküm Satış Sonrası Hizmetler ailemize, büyük bir katma değer kazandırdı. Diğer taraftan müşterilerimizin yetkili servislerimizden alabilecekleri hizmetler hakkında geniş ve erişimi kolay bir ortam yarattık.”

DD 2935 ECYENI_LOGO

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir