Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

TLC ile Gree el ele yürüyor

Yaklaşık 30 yıldır klima dünyasının içerisinde bulunan Akın Telci ve Sema Tunar kardeşler, önce TLC Klima’yı kurdu ardından da dünyaca ünlü klima üreticisi Gree Klimaları‘nın Türkiye Distribütörlüğünü aldı. Büyük hedeflerle yola çıkan, kalite ve optimizasyondan ise asla taviz vermeyen bir anlayışla yönetilen TLC Klima’nın Pazarlama Müdiresi Filiz Doğan ise ilk kez www.isitmasogutma.net‘e konuştu. Gree Klima Sistemleri‘nin dünya çapında tanındığını ve alanında 1 Numara olduğunu kaydeden Müdire Doğan, TLC Klima olarak ilk hedeflerinin Gree Klima‘yı Türkiye‘de tanınır hale getirmek olduğunu söyledi.

Pazarlama Müdiresi Filiz Doğan: “Uzman kadromuzla fark yaratabileceğimize inanıyoruz”

Uzman kadrolarıyla iş ortakları ve müşterilerinin beklentilerini karşılamayı TLC Klima‘nın birinci hedefi olarak belirlediklerini de anlatan Pazarlama Müdiresi Filiz Doğan, “Bizim bir bakış açımız var TLC Klima olarak: Biz, kadromuzun uzmanlığıyla alanımızda fark yaratabileceğimize inanıyoruz. Bu anlamda Gree Klima Sistemleri’yle birleşmemiz de inancımıza bir ivme kazandırmış durumda… Şimdi bu birleşme adına yapacağımız ilk iş, uzun yıllardır dünyada kendisini kanıtlamış olan Gree Klima Sistemleri’ni Türkiye’de de marka tanınırlığına ulaştırabilmek” dedi.

06

Dünyanın 1 numarası: Gree Klima Sistemleri…’

Orijinal adı Gree Electric Appliances Inc olan Gree Klima Sistemleri, 1991 yılında Çin‘de kurulmuş. Uluslararası bir iklimlendire firması olan Gree Klima Sistemleri GREE, TOSOT ve KINGHOME adlı üç marka geliştirmiş ve kısa sürede dünya çapında 6 bini aşkın patent elde etmiş. Bireysel ve merkezi klimalar, hava kaynaklı su ısıtıcıları, ev aletleri, buzdolapları gibi geniş bir ürün yelpazesine de sahip olan Gree Klima Sistemleri, Çin HVAC sektöründe Dünya Markası olarak onurlandıran tek üretici olarak ses getirmiş.

Forbes Global 2000‘de 1. sırada yer alan Gree Klima, dünyanın en büyük halka açık şirketleri bölümünde ise 385. sırada yer almayı başarmış. Pekin Olimpiyat Oyunları, 2010 FIFA Dünya Kupası,2010 Asya Oyunları ve Rusya’daki Soçi Kış Olimpiyat Oyunları gibi pek çok uluslararası projeyi kazanarak dünya üzerinde bilinirliğini artıran Gree Klima Sistemleri, 5 bini aşkın patentli buluşuyla da tüm dikkatleri üzerinde toplamış.

12615504_803326749796157_5696700695974984630_o

‘TLC Klima, şirket prensiplerini alışkanlığa dönüştürmüş…’

Akın Telci ve Sema Tunar kardeşlerin sahibi olduğu TLC Klima ise kuruluşunun ardından Ocak 2016itibariyle Gree Klima Sistemleri’yle birleşerek, alanına güçlü bir giriş yapmış. Duvar tipi klimalardan Multi Sistem Klimalara ve Ticari Klimalara kadar birçok alanda vitrine ürün sunan TLC Klima, şeffaf ve paylaşımcı bir iş anlayışını sürdürerek, iş ortakları ve müşterilerinin güvenini kazanmış. Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz eden TLC Klima, doğru ürün ve hizmeti sunmak adına titiz bir çalışmayı yürütmüş. Tüm paydaşlarının kazanabildiği kalite ve fiyat dengesini oluşturma prensibini alışkanlığa dönüştürmüş olan TLC Klima, maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak adına profesyonel ve uzmanlarla çalışma ilkesini asla bırakmamış.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir