Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

isitmasogutma.com Hizmet sitesi açıldı ve tamamen ücretsizdir.

Gerçek ve tüzel kişilerin kayıt yaparak birbirleriyle buluştuğu Türkiye’nin en büyük sektörel sitesi www.isitmasogutma.com adresi, yayın hayatına başladı.

Türkiye’deki HVACîn kalbi burada atacak

Bir süredir hiçbir yerde yayımlanmayan haberleri profesyonel bir şekilde Türkiye’deki HVAC dünyasına duyuran Isıtmasogutma.net ekibi,www.isitmasogutma.com adresiyle bir ilki gerçekleştiriyor. Bundan böyle Isıtma, Soğutma ve Havalandırma sektöründe iş arayanlar iş bulacak, müşteri arayanların ise ihtiyaç sahipleri ‘bir tık’ uzağında duracak. 

Büyük bir emekle hazırlanan www.isitmasogutma.com adresi, artık HVAC sektörünün tüm bileşenlerini bünyesinde toplayacak. Gerçek ve tüzel kişileri bir noktada toplayacak olan siteye gelenler, günlük olarak sektör içerisindeki ‘en iyilere’ ve ‘en iyi tekliflerle’ ulaşacak. Kayıt yaptıran firmalar, kendileri için en doğru mecrada hareket etme olanağı yakalarken, iş arayan ya da ürün/hizmet satın almak isteyen gerçek kişiler de aradıklarını www.isitmasogutma.comadresinde bulacak.

‘Üye kaydı yaptırmak hem kolay hem de verimli’

Gerçek ya da tüzel kişiler, kendileri için ayrılan bölümlerde kayıt yaptırarak, hem ihtiyacına hızlı bir şekilde yanıt alıyor hem de doğru yerde ve doğru kişilerle bir araya geliyor.

Siteyle ilgili bölümler ve kullanım kılavuzu ise şu şekilde belirleniyor:

Üyeliklerde firmalar ve hizmet almak isteyen kişiler  üye olarak sisteme kayıt oluyorlar sonrasında firma olarak hizmet vermek isteyen kişiler  hizmet vermek istiyorum kısmına tıkladığında firmalarına ait bilgileri giriş yaptıkdan sonra ve bu bilgiler ekibimiz tarafından doğruluğu kontrol edilince üyeliği aktif edilmektedir.
Kısaca üyelik adımları nasıl oluyor ?

Öncelikle www.isitmasogutma.com adresine girerek, üye olmak gerekiyor. Üye olur olmaz anında elektronik posta adresinize bir onay linki geliyor. Onay aldıktan sonra ise tekrar bu linke tıklayarak, siteye giriş yapılıyor.
Yeniden girilen sitede bu kez cep telefonu kaydediliyor. Cep telefonuna gelen onay kodu ekrana girildiğinde ise artık profil oluşturulmuş oluyor. Üyelikler ad , soyad , cep telefon  bilgileri girilmedikçe siteye üye olunamıyor. Bu işlem tamamlandıktan sonra sitede gerekli değişiklikleri yapmak, kullanıcının inisiyatifine terk ediliyor.

‘Kayıt sonrası sitenin nimetlerinden nasıl yararlanılıyor?’

teklif şablon

Hizmet almak isteyen üye site içerisinde bir sektör belirleyerek, burada kişiye özel siparişlerde bulunmak çok zahmetsiz bir iş… Nasıl mı_ Şöyle:
Örneğin ‘ısıtma’ kategorisinde ‘kombi’ bölümünü seçiyorsunuz… 
İki başlık altında işlem yapabilirsiniz:

1- Satın Alma
2- Servis/Montaj

Satın alma işlemini seçtiğinizde bir kombi satın almak istediğinizi belirtmiş oluyorsunuz. Burada öncelikle kaç adet satın alacağınızı belirliyorsunuz. Ardından onlarca yerli ve yabancı markadan hangisini tercih ediyorsanız, bunu belirliyorsunuz. Sınıfi yakıt tipi, kapasite ve kullanılacak alanı metrekare cinsinden belirledikten sonra, bulunduğunuz adsresi il ve ilçe olarak yazarak, dilerseniz keşifli ve montaj dahil seçeneklerini de işaretleyerek, ihtiyacınızın özelliklerini tamamlıyorsunuz. Şimdi artık bekleme zamanı… 

Ekranda, “Teklif isteğiniz alınmıştır. Firmaların verdiği teklifleri profilinizde ‘Tekliflerim’ bölümünden takip edebilirsiniz” yazısı çıkacak ve firmalar sizin verdiğiniz ilana sırayla teklif vermeye başlayacak…

İkinci seçenek olan Sevis/montaj kısmında ise elinizdeki kombi sayısını, marka ve modelini belirterek işlemlere başlıyorsunuz. İl ve ilçeyi belirttikten sonra kayıt sırasında sisteme kaydettiğiniz cep telefonunuzun firmalar tarafından görünüp görünmemesine karar veriyorsunuz. Yine Satın Alma kısmında olduğu gibi en alttaki Açıklama bölümüne, dilerseniz kişisel olarak belirtmek istediğiniz hususları yazaraki burada da kaydınızı tamamlıyorsunuz. Şimdi burada da şirketlerin teklif vermesini bekleyebilirsiniz…

Tüm bu işlemleri Kombi başlığı altında yapabileceğiniz gibi Isıtma kategorisi altındaki diğer 13 farklı ürün için de gerçekleştirebiliyorsunuz. Öte yandan Isıtma kategorisinin dışında da Soğutma, Güneş Enerjisi, Havalandırma, Tesisat, Yalıtım ve PVC kategorilerinde de ihtiyacınızı belirleyerek, şirketlerin size profilinizde anında görülecek olan teklifleri iletmesini bekleyebiliyorsunuz. 

Firmalar ise hizmet almak isteyen üyelere cevap verebilmesi için firma üyeliği kısmında doldurduğu bilgilere göre firmanın teklif havuza hizmet düşer.

Nasıl mı ?

Firma üyelik sırasında seçmiş olduğunuz teklif alınacak il ve ilçeleri  sonrasında sektörler kısmında hizmet verdiği sektörleri belirlemiştiniz. Hizmet almak isteyen üye sitede bulunan kendisine uygun gördüğü teklif şablonu seçiyor bu teklif şablonu sektörlerin alt başlıkları olduğu için burada doldurmuş olduğu şablon firmanın hizmet vermek istediği bilgiler ile eşleşiyorsa firmanın havuza düşer ve mail adresine yeni bir iş teklifiniz var diye bilgilendirme mail gönderir. Teklif havuzunda bulunan teklifin işlemler kısmında detaylara tıkladığınızda.  Teklife  ait detaylı bilgiler bulunmaktadır. Bu teklife fiyat vermek isterseniz. Teklif ver ! linkine tıkladığımızda karşımıza fiyat ve açıklama kısmı gelmektedir. Fiyat kısmına 2000 yazdığınızda hizmet almak isteyen üye’de 2.000 TL olarak gözükmekedir. Açıklama kısmına ödeme yöntemleri ve ürün hakkında bilgileri yazabilirsiniz.

Teklife fiyat verdiğimiz için kendi profil sayfamızda verdiğim teklifler sekmesinde takip ediyor olacaksınız. teklif içeriğinde bulunan kısımda mesaj yaz diyerek hizmet almak isteyen üye ile mesajlaşabilirsiniz.  Teklife firmalardan fiyat bilgileri geldikten sonra hizmet almak isteyen üye çalışmak istediği firmayı seçtiğinde firmaya mail ile bilgilendirme gidiyor ve  sonuçlanan tekliflerim sekmesinde kazanılan teklif olarak yerini alıyor.

Firma Rehberi

firma rehber

 

Firmalara sağladığımız bu hizmetle Isıtma soğutma sektörünün artık profesyonel firma rehberi sizleri bekliyor. İstediğiniz firmayı burada bulabileceğiniz gibi filtrelediğiniz işyerlerini distribütör, yetkili bayi, yetkili servis, özel bayi, özel servis ve üretici firma açısından listeleyebiliyorsunuz. Sektörlere göre de filtreleyebildiğiniz Firma Rehberi bölümünde, dilediğiniz ilde, dilediğiniz türdeki firmaları, istediğiniz sektördeki filtreleme ile tek seferde görüntüleyebiliyorsunuz.

Firmalara ait www.isitmasogutma.com/firma-rehberi/demo-firma-1 adında şirketinize ait profil sayfa oluyor. burada şirketiniz hakkında genel bilgiler , referanslar , belgeler , galeri , 2 el , kariyer sayfaları bulunmaktadır. Hizmet verdiğiniz  kişilere profil sayfasında yorumlar sekmesine yorumlarını bırakabilirler.

.

İş İlanları

iş ilanları

Firmalara özel olan bu hizmetimiz rekabetin önemli bir rol oynadığı serbest piyasada, artık hem bulunduğunuz sektörü yakından bilen hem de nitelikli kişilere ulaşabilmeniz mümkün…www.isitmasogutma.com adresine bıraktığınız ilanlar, sektörün içerisinde olan insanlar tarafından takip edildiği için doğru personeli bulmanız açısından size fayda sağlıyacaktır. Burada yayınlanacak ilanlar sadece ısıtma soğutma sektörüne ait ilanlar olacaktır.

Şikayet kaydı oluşturma

Isıtmasogutma.com sitesinin bir başka önemli özelliği de ^Şikayetim Var’ kısmı… ısıtma soğutma sektöründe , aldığınız hizmet ya da ürün ile ilgili  şikayetlerinizi yazabilirsiniz. Böylelikle şikayetinizi en doğru mecrada sektörel hizmet veren sitemiz araçılıyla sesinizi duyurabilirsiniz.


‘Birinci elden farksız ikinci el ürünler de bu sitede…’

2 el

Türkiye’nin en büyük ve en kapsamlı HVAC sitesi isitmasogutma.com adresinin bir diğer hizmeti de ikinci el ürünlere yer vermesi… Firmalara özel olarak sağlamış olduğumuz bu hizmet diğer ilan sitelere üçret ödeyerek yayınladıkları ilanları üçretsiz bir şekilde ısıtma soğutma sektörüne ait 2 el ürünler sayfamızda yayınlayabilirler.

Tüm bu hizmetlerden sizlerde yaralanmak istiyorsanız. yapmanız gereken 3 dk için’de sitemize üye olmaktır.

 

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir