Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

Büyükler, Çukurova’yı tercih ediyor

Enerji tasarruflu ürünlerle hizmet veren Çukurova Isı Sistemleri, endüstri ve ticari ısıtma sistemlerinin 1 Numarası…

Arçelik‘ten Tofaş‘a… Vestel‘den Fenerbahçe Spor Kulübü’ne… Toyota‘dan Ford‘a Eczacıbaşı‘naHyundai’ye Demirdöküm‘e… Türkiye‘nin en büyük firmaları, sayısı 10 bini de aşan referansıyla endüstriyel ve ticari ısıtma sistemlerinde tartışmasız 1 Numaralı firma olan Çukurova Isı Sistemleri’ni tercih ediyor. www.isitmasogutma.net ekibi, ISK-SODEX İstanbul 2016 Fuarı‘nda dev firmanın standını gezdi.

DSC_0079

Satış Mühendisleri Yasin ve Furkan Bey‘in karşıladığı www.isitmasogutma.net ekibine ilk olarakFenerbahçe, Konya ve Gaziantep Statlarında gerçekleştirilen çalışmalar anlatıldı. Endüstriyel ve ticari ısıtma sistemlerini, kurulduğu 1991 yılından bu yana en iyi koşullarda ve titiz bir şekilde müşterilerine ulaştıran Çukurova Isı Sistemleri Şirketi, sattığı mal ve hizmetin arkasında duran ilkeli ticaret anlayışını benimsemiş… DOSİDER Başkanı da olan Ömer Cihad Vardan‘ın Genel Müdürü olduğu Çukurova Isı Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, müşterilerinin ihtiyaçlarını kendi ihtiyacı ve sorunlarını da kendi sorunları gibi görüyor.

‘Merkezi Maltepe’de fabrikası Gebze’de…’

Kendi markaları olan Goldsun ve Silversun ile rakipleri arasında fark yaratan Çukurova Isı, borulu, açık alevli, elektrikli ve seyyar tip radyant sistemlerden, açık alanlarda kullanılan ısıtıcılara, hava üflemeli sıcak hava üreteçlerine, çatı sızdırmazlık elemanlarına ve hatta doğal gaz yedekleme ekipmanlarına kadar birçok değişik ürünle hizmet veriyor. Merkezi Maltepe‘de bulunan ve Gebze Organize Sanayi Bölgesi‘nde fabrikasyon üretim yapan Çukurova Isı Sistemleri, ısıtma ve proses sistemlerinde hatırı sayılır miktar ve kalitede referansa sahip bulunuyor.

DSC_0082

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir