Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

DemirDöküm 2015 Yaz Kampanyası

Türkiye’nin öncü markalarından DemirDöküm, “DemirDöküm olan her ev, Türkiye’nin en sıcak yeridir” sloganı ile bu yazın en içten en sıcak kampanyalarından birini başlattı. 61 yıldır Türkiye’deki ailelerin en sıcak üyesi olmayı başaran DemirDöküm, bu kez ülkenin dört bir yanından çocuklarla birlikte “DemirDöküm Tabii ki” diye sesleniyor.   61 yıldır evleri sıcak birer yuvaya dönüştüren Türkiye’nin en köklü markalarından biri olan DemirDöküm, yeni reklam kampanyasında “Türkiye’nin kombisi DemirDöküm Tabii ki” sloganını çocukların kalbinden geçenlerle birleştiriyor ve onların dilinden sesleniyor.

Türkiye’nin dört bir yanından çocukların, “Türkiye’nin en sıcak yeri neresi?” sorusuna verdikleri şaşırtıcı ve samimi cevaplar kampanyanın ana sloganında birleşiyor. DemirDöküm bu kampanya ile birlikte hem çocukların hem ailelerin kalbine dokunmayı hedeflerken; sıcak, samimi, dinamik ve yenilikçi yüzünü tüketicisi ile yeniden buluşturuyor.

Yönetmenliğini Özer Feyzioğlu’nun yaptığı reklam filmi 2 günde tamamlandı. Türkiye’nin farklı coğrafi bölgelerini temsilen farklı şehirlerden 20 çocuk ile 15 ayrı sette çekimler gerçekleştirildi. Çocuklar, “Türkiye’nin en sıcak yeri neresi” sorusuna hem kendi yörelerini hem de DemirDöküm sıcaklığını öne çıkaran yanıtlar verdi. Çocuklar oyunlarını oynarken doğal kareler yakalanmaya özen gösterildi, yorulmadan, sıkılmadan eğlenceli bir şekilde çekimleri tamamlamaları sağlandı. Filmin dış sesi ve şarkısı ise pop müziğinin usta ve sıcak sesi Yaşar tarafından seslendirildi.

demirdokum

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir