Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

Aldağ’ın funcoil ünitelerine güven tam

Çevre sorumluluğu bilinciyle üretimlerini gerçekleştiren Aldağ A.Ş., sürekli müşteri memnuniyetini sağlamak ve kaliteyi uygun fiyata sunabilmek için gecesini gündüzüne katarak çalışıyor. “Dizaynda esneklik, enerjide verimlilik, üretimde kalite, hizmette müşteri mutluluğu” sloganıyla yola devam eden Aldağ Isıtma Soğutma Klima Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul’da Pendik ve Kartal’da bulunan iki fabrikasında üretim yapıyor. Funcoil ünitelerinden AE serisi ve yüksek basınçlı funcoillerin yer aldığı AFC serisinin yanı sıra Aldağ A.Ş., müşterilerine ALDAKON DX Yer Kondensatörleri ve AKF Dört Yöne Üflemeli Kaset Tip Funcoil ile hizmet vermeyi sürdürüyor.

3

AE serisi Funcoil için referansları arasında TÜBİTAK, İş Bankası, Vestel, Boğaziçi Üniversitesi ve Yıldız Teknik Üniversitesi gibi kamu ve özel sektörün saygın firmalarını barındıran Aldağ A.Ş., AFC Yüksek basınçlı funcoiller için referans listesine göre Pınar, Dry Center Kuru Temizleme, Özdilek Alışveriş Merkezi, Kartal Belediyesi, Bursa Çimento Fabrikası ve Pelit Pastaneleri gibi yine ülke çapında tanınan markalarla çalışıyor.

‘Aldağ, AE serisinde 5 değişik tipte 7 farklı modelle müşterisinin karşısına çıkıyor’

ALDAĞ AE serisi funcoil cihazlarında 5 değişik tipte ve 7 farklı model olarak imal ettiklerini duyuran Aldağ yetkilileri, isteğe bağlı olarak tek sıralı batarya ile 4 borulu sisteme uygun olarak sipariş verilebileceğine işaret ediyor. Ürünlerin teknik özelliklerini de sıralayan Aldağ A.Ş., 0,8 ila 1 milimetre galvaniz sacdan şekillendirilen konstrüksiyona sahip funcoil ürünlerinde ana yoğuşma tavası bulunduğuna dikkat çekiliyor. Terlemeyi önlemek için yine 3 milimetrelik termal izolasyon uygulandığı vurgulanırken, iç gövdede ses ve titreşimi önlemesi için özel takviyeli büküm ve pres işçiliği kullanıldığı anlatılıyor.

6

İç gövdenin yanı sıra modern dekoratif görünüme sahip bir ‘kaset’ bulunduğuna dikkat çekilirken, bu kasetin özellikleri ise “Standart beyaz renkte olan kaset, 0,8 ila 1 milimetre galvaniz sac üzerine elektrostatik toz boya ile fırınlanmıştır. ABS plastik panjurlara ve kontrol paneline kolayca ulaşılacak hareketli yan kapaklara sahiptir. Hava panjurlar yardımıyla 60 derecelik bir açıdan ortama üflenir” şeklinde anlatılıyor. Batarya, fan, kontrol paneli ve filtre gibi aksamları bulunan funcoiller, müşteriler tarafından ALDAĞ kalitesini yansıttığı için özellikle tercih ediliyor.

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir