Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ
Banner Sağ

Seba Office Boulevard ‘Birleşim’e teslim

Kurulduğu 2002 yılından bu yana Isıtma, Soğutma ve Havalandırma alanında hemen her türlü ihtayaca anında yanıt veren Birleşim Mühendislik, devam eden projelerine bir yenisini daha ekledi. Skyland İstanbul, Zonguldak Westamall AVM ile Watergarden İstanbul gibi birbirinden büyük projelere çözüm ortağı olan Birleşim Mühendislik Isıtma Soğutma Havalandırma San. ve Tic. A.Ş., Sarıyer Cendere Yolu üzerinde inşa edilen Seba Office Boulevard’ın ihtiyaçlarını karşılamak üzere görev üstlendi. Toplamda 5 bloktan oluşan ve yaklaşık 25 bin metrekarelik bir arsa üzerine inşa edilen Seba Office Boulevard’ın ısıtma-soğutma ve havalandırma işlerini Birleşim Mühendislik gerçekleştirecek.

3

Referansları arasında Dünya Göz Hastanesi’nin Antalya, Bursa, Ankara, Pendik, Etiler, Altunizade’deki yapıları ile Palladium, Platform Merter, Atlantis, İzmir Optimum ve Astoria AVM gibi onlarca Alışveriş Merkezi bulunan Birleşim Mühendislik, üstlendiği işlerde gösterdiği performans ve titizlikle dikkat çekiyor. İstanbul Akvaryum Otel başta olmak üzere The Green Park Hotel Ankara, Ümraniye Hilton Garden Inn Otel, Aramada Altın Kayısı Kongre Merkezi, Quba Rixos Turizm Merkezi ile Zonguldak Dedeman Otel gibi onlarca seçkin yapının ısıtma, soğutma ve havalandırma ihtiyaçlarını karşılayan Birleşim Mühendislik, endüstriyel tesislerin, rezidans ve konutların da ilk tercihleri arasında yer alıyor.

‘Birleşim Dergi 2 yaşında!’

5

Birleşim Grup’un ücretsiz yayını olan ve 3 ayda bir yayımlanan Birleşim Dergi de kurumsal çalışmalarıyla ve zengin içeriğiyle dikkat çekiyor. Son olarak Ocak-Şubat-Mart 2016 sayısı yayımlanan dergide, Şahika Ercüment, Emre Belözoğlu gibi ünlülerle röportajlar, Birleşim Grup’tan haberler; vergi, hukuk ve kentsel dönüşüm gibi konularda uzmanların kaleminden çıkan doyurucu bilgiler yer alıyor.

Birleşim Grup Yönetim Kurulu Başkanı İdris Çakır’ın 3. yılına adım atan dergiyle ilgili bir teşekkür yazısı da bulunan dergide Çakır, şöyle diyor:

İdris Çakır: “Sapphire’in ardından Skyland’ın mekanik tesisat işleri de bize nasip oldu”

4

“Çok değil iki sene önce bu zamanlarda Birleşim Dergi olarak ilk sayımızı yayınlamanın heyecanını yaşıyorduk. Zaman o kadar hızlı geçiyor ki bugün 3. yılımızın ilk sayısını ilk günkü heyecanla yayınlıyoruz. Zaman hızla geçiyor dedim, 2008 yılında 261 metre ile Türkiye’nin en yüksek binası olan İstanbul Sapphire projesinin mekanik tesisat işlerini üstlenmek firmamıza nasip olmuştu. Bugün, tamamlandığında 293 metre ile Türkiye’nin yeni en yüksek binası olacak Skyland’in mekanik tesisat işlerini yapmak yine firmamıza nasip olmuştur. Kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız işlerin kalitesi, başarılı şekilde devreye alınıp teslim edilmesi ve sonrasında da sorunsuz bir şekilde çalıştırılmasıyla işverenlerin bizleri tercih etmesinde büyük önem taşımaktadır.”

Benzer yazılar

Yanıt verin.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir